Botníky 4 900 Kč a více, skladem
Spinder Design Rex černý 100 x 48.5 x 29 cmSpinder Design Rex černý 100 x 48.5 x 29 cm
- Spinder Design
Černý kovový botník 100x48,5x29 cm Rex – Spinder Design
Idea nábytek Jacky 42Idea nábytek Jacky 42
- Idea nábytek
- policové
- laminátové
- bílé
- 185 cm
- 70 cm
Malá předsíň neznamená, že musíte obětovat pořádek nebo styl. Botník JACKY 42 dub/bílá je kompaktní řešení, které se vejde i do užších prostor a přitom nabídne dostatek místa...
Indickynabytek.cz Guru 90x60x40 mangoIndickynabytek.cz Guru 90x60x40 mango
- Lakśmi
Botník z masivu je vyroben z indického manga. Botníky z masivu, které máme skladem, si můžete prohlédnout v našem showroomu. Indický koloniální nábytek mango masiv.
VCM LonaVCM Lona
- VCM
- dřevěné
- šedé
- 184 cm
- 70 cm
- 40 cm
Pět oddílů poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše boty, ale i mnoho dalšího. Čtyři variabilní police a jedna pevná police. Kování je vyrobené z vysoce kvalitního kovu....
Spinder Design Rex šedý/zelený 100 x 48.5 x 29 cmSpinder Design Rex šedý/zelený 100 x 48.5 x 29 cm
- Spinder Design
Šedozelený kovový botník 100x48,5x29 cm Rex – Spinder Design
Actona Albany přírodní 98.7 x 140.4 x 35 cmActona Albany přírodní 98.7 x 140.4 x 35 cm
- Actona
Skříňka na boty Albany značky Actona je elegantní a funkční řešení pro předsíň, které zaujme moderním designem a praktičností. Vyrobena z MDF desky pokryté melaminovou fólií v...
Yamazaki Tower 1466 černýYamazaki Tower 1466 černý
- Yamazaki
- kovové
- černé
5 patrový kovový stojan na boty s kolečky YAMAZAKI Tower 1465 (bílý) / 1466 (černý). Horní dřevěná odkladná polička (přírodní dýha). Dva boční háčky k zavěšení lžíce na boty...
Strong 400336 10 polic hnědýStrong 400336 10 polic hnědý
- Strong
Elegantní, čistý design v módním tmavě hnědém provedení. Pevný, otočný rám s oboustrannými plnými policemi na boty. S tlumeným dojezdem. Patří do komplexní řady produktů pro...
indickynabytek.cz Mira 90x60x40 palisandr/sheeshamindickynabytek.cz Mira 90x60x40 palisandr/sheesham
- Lakśmi
Tento botník z masivu, vyrobený z indického palisandru, nabízí elegantní řešení pro organizaci vaší obuvi. Pokud hledáte jednoduchý botník nebo botník s lavicí, máme je všechny....
Rowico Confetti přírodní/šedý 70 x 45 x 35 cmRowico Confetti přírodní/šedý 70 x 45 x 35 cm
- Rowico
Lavice s úložným prostorem Confetti od značky Rowico je velmi praktickým multifunkčním kusem nábytku. Zásuvky lze požít k uložení bot nebo přezuvek a horní sedací část poslouží...
Germania Utah bílý 100 x 129 x 19 cm
Spinder Design Billy bílý 50 x 169 x 15 cmSpinder Design Billy bílý 50 x 169 x 15 cm
- Spinder Design
Bílý kovový výklopný botník 50x169x15 cm Billy – Spinder Design
Spinder Design Billy bílý 98 x 86 x 15 cmSpinder Design Billy bílý 98 x 86 x 15 cm
- Spinder Design
Bílý kovový výklopný botník 98x86x15 cm Billy – Spinder Design
Marckeric Romi přírodní 120 x 51 x 41 cmMarckeric Romi přírodní 120 x 51 x 41 cm
- Marckeric
Botník v dekoru dubu s lavicí v přírodní barvě Romi – Marckeric
Germania Renell přírodní/šedý 100 x 85 x 19 cmGermania Renell přírodní/šedý 100 x 85 x 19 cm
- Germania
Botník Renell od značky Germania nabízí praktické řešení pro ukládání bot. Botník disponuje dvěma výklopnými přihrádkami, za nimiž se nacházejí dva kovové koše na boty. Koše...
Germania Ameca 140 x 83 x 18 cm béžová/bíláGermania Ameca 140 x 83 x 18 cm béžová/bílá
- Germania
Botník Ameca nabízí efektivní prostor pro uložení obuvi. Je vybaven dvěma výklopnými dvířky, z nichž každé unese zatížení až 10 kg. Uvnitř se nacházejí čtyři kovové koše, které...
indickynabytek.cz Sita 90x60x40 mangoindickynabytek.cz Sita 90x60x40 mango
- Lakśmi
- dřevěné
indickynabytek.cz - Botník Sita 90x60x40 z indického masivu mango Botník z masivu je vyroben z indického palisandru. Botníky z masivu, které máme skladem si můžete prohlédnout v...
Yamazaki Tower 1465 bílýYamazaki Tower 1465 bílý
- Yamazaki
- dřevěné
- bílé
- 87 cm
- 90.5 cm
- 26 cm
5 patrový kovový stojan na boty s kolečky YAMAZAKI Tower 1465 (bílý) / 1466 (černý). Horní dřevěná odkladná polička (přírodní dýha). Dva boční háčky k zavěšení lžíce na boty...
indickynabytek.cz Rami 105x60x40indickynabytek.cz Rami 105x60x40
- Lakśmi
- policové
- kovové
- bílé
- 35 cm
- S lavicí
Tento botník s prostornou sedací plochou je vyroben z masivu indického palisandru (sheesham) a disponuje dvěma odkládacími policemi. Vnitřní rozměry polic jsou 98x35x18 cm. S...
indickynabytek.cz Tina 120x50x40indickynabytek.cz Tina 120x50x40
- indickynabytek.cz
indickynabytek.cz - Botník Tina 120x50x40 z masivu palisandr / sheesham Botník z masivu je vyroben z palisandrového dřeva. Botník z masivu, které máme skladem, si můžete...
Tenzo Lipp 58 x 28 cm matně bílýTenzo Lipp 58 x 28 cm matně bílý
- Tenzo
- MDF
- bílé
- 116 cm
- 58 cm
- 28 cm
Kolekce Lipp od značky Tenzo vyniká svým jednoduchým designem v kombinaci s klidnou a vyváženou paletou barev inspirovanou přírodním prostředím Švédska. Úchytky, na které se...
indickynabytek.cz Guru 120x60x40 mangoindickynabytek.cz Guru 120x60x40 mango
- Lakśmi
indickynabytek.cz - Botník Guru 120x60x40 z masivu mango Botník z masivu je vyroben z indického manga. Botníky z masivu, které máme skladem, si můžete prohlédnout v našem...
Rowico Confetti přírodní 100 x 40 x 30 cmRowico Confetti přírodní 100 x 40 x 30 cm
- Rowico
Dopřejte dubové pohodlí svým botám s botníkem, který voní lesem a zelení. Botník z masivního dubového dřeva zajistí, aby se vám boty nepotulovaly po celé domácnosti, ale zůstaly...
Germania Ameca šedý 140 x 85 x 19 cmGermania Ameca šedý 140 x 85 x 19 cm
- Germania
Botník Ameca od značky Germania je skvělým řešením pro úzké chodby. Díky mělké hloubce a možnosti zavěšení na zeď nezabere téměř žádné místo. Uvnitř se nachází čtyři kovové koše...