Halmar ST7

Hloubka
30 cm
11.6 kg
S lavicí

Čistý dům napomůže k vyčištění vaši mysli. Botník se dvěma policemi ST7 Každodenní zakopávání o hromadu bot je nepřítelem každého z nás. Pojďme společně vytvořit příjemné prostředí pro vaše boty a umožnit vám zorganizované čisté prostředí, které vyčistí i vaši mysl. Tento jednoduchý botník se dvěma policemi se hodí do světlých interierů, které oživí svým dřevěným dekorem. Horní část botníku můžete vyplnit polštářky a vytvořit si tak pohodlné místo k přezouvání. Botník je vyroben z dřevovláknité MDF desky, která je odolná vůči vlhku a teplu a z ocelových polic. vytvoří uklizené prostředí materiál MDF deska, ocel barva dřevěný dekor

• Botník je kvalitně zpracovaný
    • prostorný pro více párů bot
    • slouží i jako pevná lavice na sednutí při obouvání

jednoduchý-praktický

• předsíň mi prosvětlil a odpovídal ilustr. fotu
  • , zakoupeno v INPOSTELE

Rychlé vyřízení objednávky. Produk odpovídá mé představě - materiál a provedení, přesně jako na obrázku.

• , zakoupeno v INPOSTELE

Produkt se mi líbil. Objednal jsem si jej v Jičíně (královéhradecký kraj) na náměstí u jakéhosi šimůnka. Když jsem si jej šel vyzvednou, překvapilo mě navýšení ceny. Požádal jsem ho tedy o navrácení zálohy, a i tam mě chtěl okrást.
    Rozhodl jsem se tedy, že si jej koupím jinde.
    Ve středu večer jsem poslal objednávku, ve čtvrtek byl odeslán, v pátek dopoledne jsem jej vyzvedl a odpoledne stál sestavený na svém místě.

Super cena

• Jednoduchá montáž
    • Dobře zabaleno
    • Konstrukce není příliš stabilní, nutno doplnit dalšími vruty

Botník sám o sobě svou funkci splní, pokud jej však chcete využívat i jako lavici, je nutné lepené spoje doplnit o vruty a botník tak zpevnit.