Deuba 41526

Produkt nemá žádné parametry.

• Pěkné zpracování a krásné zabarvení dřeva
    • Není

• kvalitní zboží, odpovídá obrázku
    • žádná

rychlé dodání, kvalitní zboží,doporučuji

• pěkný, dřevo
    • hlavy šroubů mohly být zapuštěny

Produkt nemá žádné parametry.

Tento botník je vyrobený z robustního akáciového tvrdého dřeva. 3 stabilní police poskytuje dostatek prostoru a uspořádání a konstrukci z masivního dřeva sestavíte během chvíle. Dodatečný prostor zvýšíte pomocí kovových úchytů po stranách botníku - ty se dají v případě potřeby rychle odmontovat.

• Pěkné zpracování a krásné zabarvení dřeva
    • Není

• kvalitní zboží, odpovídá obrázku
    • žádná

rychlé dodání, kvalitní zboží,doporučuji

• pěkný, dřevo
    • hlavy šroubů mohly být zapuštěny

• , zakoupeno v Houpáníčko

odpovídá obrázku a popisu, umístili jsme ho na venkovní kryté posezení, kde hezky ladí s dřevěným nábytkem a obložením

• , zakoupeno v Houpáníčko

S obchodem, komunikací jsem byla velice spokojená, tak jak jsme si domluvili pozdější termín odeslání, tak vše bylo, ovšem co se týká kvality výrobku - absolutní nespokojenost. Za ty peníze, by měly být botníky dva!!! Mám štěstí, že mám kolem sebe lidi, kteří mi pomohou botník začistit, zabrousit, natřít, prostě kvalita výrobku absolutně nulová. Odštípané latě, špatně vyvrtané otvory, odřené rohy, nezačištěné latě, všude koukající třísky Obchod jsem ani nekontaktovala, protože při představě znovuzabalení, předání na poštu, poštovné, čekání na vratku peněz jsem to prostě vzdala. Mám vše nafocené, tohle si nikdo nekupujte. Vím, že prodejce do balení nevidí, ale myslím si, že tohle není první zkušenost. Jediný, kdo je spokojený, je sousedovic kocour, kterému závady nevadí a klidně si v botníku spí.

• , zakoupeno v Houpáníčko

• úzký, skladný, vejde se hodně bot, rychlá montáž